Koncepcja ćwiczenia rozwojowego – dyskusja

Koncepcja gry biznesowej – spór

Wielowątkowa zabawa zespołowa to czasami kluczowy element udanego szkolenia biznesowego czy konferencji. To właśnie z tej przyczyny właściciele firm doradczych potrafią dedykować wiele wieczorów nad napisaniem unikalnej gry. Następnie próbują opatentować utwór tak by w kolejnych latach sprzedawać licencje innym osobom. Tantiemy z tego typu działalności mogą niejednokrotnie dochodzić do czterystu tysięcy złotych w skali roku. Oczywiście należy założyć podatek. Tak czy siak skórka warta jest wyprawki. Tak bardzo są to istotne kwoty, iż część wykładowców z polskich firm żyje w głównej mierze z udustępniania innym symulacji.
W forum dyskusyjnym Goldenline trwa w tych dniach gorąca dyskusja w której dyskutanci toczą potyczki w temacie potencjalnego aczkolwiek oczywiście nieudowodnionego złamania przepisów ustawy prawo autorskie. Dialog i wymiana argumentów toczą się w wątku dedykowanego opiniom o firmie dużej instytucji szkoleniowej
Poruszane kwestia podniosły ciśnienie toczących spór trenerów. Każda osoba ma na podstawie kilku zdań ugruntowane silnie kategoryczne wnioski. Poruszane są kwestie sprawy karnej. Polecamy przejrzeć się debacie.
A tak na boku – problem licencji i certyfikacji gier szkoleniowych jest stary jak historia i nikt się nie założy jaki byłby potencjalny wyrok sądu. Szkoleniowcy organizujący szkolenia menedżerskie, warsztaty handlowe czy wyjazdy integracyjne mają ciężki orzech do zgryzienia. Również prawodawstwo unijne nie nasuwają jednoznacznych rozstrzygnięć.
Zapraszamy do wyrażania własnych opinii.
źródło: serwis internetowy

Podobne wpisy:

Categories: Biznes

Comments are closed.

logo Lublin

Internet to jeden z najlepszych pomocy aktualnych lat. Bez wątpienia ...