Gdy dręczysz się z powodu nietypowej budowy warg sromowych lub łechtaczki, miewasz problem z odczuwaniem satysfakcji w życiu intymnym spowodowany modyfikacjami albo deformacjami widocznych na zewnątrz narządów płciowych albo, z powodów estetycznych, chcesz zmodyfikować wygląd okolic płciowych – ginekologia estetyczna ma dla wiele propozycji, jakie w szybki sposób rozwiążą te bolączki i znacząco poprawią jakość funkcjonowania.

Aphrodite – kto powinien go stosować?

Pierwszą spośród bardziej interesujących propozycji ginekologii estetycznej jest użycie Aphrodite, czyli nieinwazyjnej techniki dopochwowej. Zabieg z użyciem Aphrodite polecany jest w przypadku niwelowania atrofii pochwy, plastyki warg sromowych, ale też w przypadkach wysiłkowego nietrzymania moczu przez kobiety. Aphrodite jest używany też dla rozwiązania odmiennych problemów natury ginekologicznej – szczegóły przeprowadzanego zabiegu i sposób jego dostosowania do indywidualnej sytuacji ustalane będą w momencie pierwszej wizyty ginekologicznej.

Wyniki zabiegu mogą przewyższyć założenia, bowiem zapewnia on powrót prawidłowego pH pochwy, zwiększa jej wilgotność, intensyfikuje odczuwanie satysfakcji erotycznej i zmniejsza problemy związane z wysiłkowym nietrzymaniem moczu.

Całość leczenia jest w zasadzie niedokuczliwa oraz niezwykle sprawna, Etap powrotu do normalnego funkcjonowania, względem tradycyjnych sposobów jest niezwykle krótki, a dyskomfort z nim połączony – nieduży.

Przebieg zabiegu

Cały zabieg trwa nie więcej niż 15 minut i jest całkowicie bezbolesny. Polega on na wprowadzeniu do pochwy wiązki specjalnego lasera, jaki wywołuje skurczenie i aktywację kolagenu. Pozwala to na wzmocnienie i utwardzenie ścianki pochwy, zmienia na prawidłowe położenie cewki moczowej oraz obkurcza macicę, a dzięki temu – wspiera prawidłowe działanie naszego narządu.
Efektem jest polepszenie jakości życia jak również psychologicznej trwałości, oraz radości życia.
Bezpośrednio po zabiegu prawdopodobny jest natychmiastowy powrót do normalnych zadań.

Polecane:

Ginekologia Estetyczna Wrocław

Trapi Cię kłopot z częstym nietrzymaniem moczu, odczuwasz takie symptomy jak przesuszenie pochwy, jej stany zapalne, dyskomfort w trakcie stosunku, swędzenie lub pieczenie? Jesteś w trakcie menopauzy i zauważasz rosnące problemy w czerpaniu przyjemności w stosunkach płciowych? Chciałabyś poprawić estetykę warg sromowych? Masz kłopot z tolerowaniem wyglądu własnych miejsc intymnych? Jeśli tak to rozważ laser Aphrodite, który w 15 minut może usunąć Twoje problemy, jakie do tej pory jawiły się jako niemożliwe do rozwiązania.

Categories: Zdrowie

Comments are closed.

En Action 2. Ćwicze

Podręczniki są wszędzie i nie da się tego nie odnotować. ...